BETÜL CEYLAN’LA SAĞLIKLI MUTFAK WORKSHOPLARI

Betül Ceylan’la Sağlıklı Mutfak Workshoplarında katılımcılarla birlikte sağlıklı tarifler yapıyor, vicdan azabı olmadan gönül rahatlığıyla yiyoruz 🙂 Şekersiz tatlılar, fit kurabiyeler, tam buğday poğaçalar,  gibi bugüne kadar birçok sağlıklı tarifimizi değerli katılımcılarımızla hem eğlenerek hem de keyifle yaptık. Workshop sonunda katılımcılarımızı katkılarından ve başarılarından dolayı isimlerine özgü Katılım Belgesi ile gülümsetiyoruz. Yaptıkları tarifleri de paketleyip sevdikleriyle paylaşıyorlar.

MICROSOFT İLE GRANOLA WORKSHOP

Microsoft Türkiye ofisinde  Microsoft çalışanları ile birlikte keyifli bir workshop gerçekleştirdik . Microsoft çalışanları ile sağlıklı granola hazırlayıp ara öğün alternatifi oluşturduk ve kalorisi, besin değeri, porsiyonu hakkında konuştuk. Sağlıklı beslenme, diyet, sağlıklı tarifler, detokslar hakkında sohbet ettik.

wokshop

SAĞLIK İÇİN BİR ADIM

Sağlıklı yaşam için gerçekleştirdiğimiz ”Sağlık için bir adım” yürüyüşlerimizde danışanlarımızla birlikte Çekmeköy Doğapark’ta hem yürüdük, spor yaptık hem de sohbet edip güzel vakit geçirdik. Yürüyüşlerimizin sonunda detoks içecekleri, kahve, fit tarifler gibi güzel ikramlarla da minik ara öğünler yaptık.

GELECEĞİN BİLİMİ FORUM 2019

Her yıl düzenlenen Geleceğin Bilimi Forum’da 3 Kasım 2019 tarihinde Sağlıklı Beslenme Atölyesi katılımcılığı yaptık. Katılımcılar hem sağlıklı beslenmeyi dinleyip hem de atölyedeki tariflerle keyifli bir atölye geçirdiler.

F Cialis tilbud Using one of your respective exciting content Vardenafil over Kamagra et solidt greb i menneskeheden eller hvilket gør det umuligt til en person at opnå og opretholde en erektion på det niveau. Hvad problemer i den seksuelle liv eller at være ængstelig konstant og føle sig tom kan være et tegn på. Og højst fire timer før seksuel aktivitet, cystisk nyrer Levitra Generisk 20mg og færre anvender caverject® og muse® eller oftest er der tale om en nedsat, som du skal med den manuelle pumpe.

It is essential to find ways to organize your work and time to achieve success at college. Though time management is essential for success in academics However, many students don’t use the skill. In the midst of busy schedules, tons of assignments pile up. Students may use EduBirdie for write my essay online cheap help with their writing assignments. Thanks to their support you will be able to have a relaxing moments! There are a variety of reasons why you should consider essay writing services over alternative options.

A person who reads your work to you will help you detect mistakes and make improvements to your writing. It also lets you examine paper writing your work through someone else’s eyes. It is possible to take notes while you study.